tr / en

ÖZGEÇMİŞ

DOWNLOAD CV

1986 yılında İstanbul’da doğdu. 4 yaşından itibaren bir çok büyük firmaların reklam filmlerinde başrol oynadı ve sonrasında sinema sektörüne girdi.

2006 yılında University of California Los Angeles’da Sinema ve Televizyon üzerine eğitim almak üzere Los Angeles’a taşındı. 

Bir süre Los Angeles’ta modellik ve oyunculuk yaptıktan sonra eğitimini tamamlamak için Arizona’ya yerleşti. 2013 yılında Arizona State University’nin BiyoKimya ve Sinema/Televizyon (Oyunculuk) bölümünden mezun oldu. 

2013 yılında tekrar Los Angeles’a geri dönüp oyunculuk eğitimine Playhouse West - Aaron Speiser Studio'da ve Studio 4'te James Franco ile birlikte oyunculuk üzerine çalışmalar yaptı.Bu süre içerisinde bir çok bağımsız filmde ve tiyatro oyununda değişik karakterleri canlandırdı.

2014 yılında University of Southern California’da düzenlenen film festivalinde ‘Muskets’ filmi ile oyla seçilen en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı. 

2016 yılının başından itibaren bire bir çalışmaya başladığı ünlü actor Rod Rowland’ın mentörlüğü altında çalışmalarına devam etmektedir.